Zareklamuj się

Tu, w komentarzach, możecie reklamować swoje blogi.
PROSIŁABYM O NIE SPAMOWANIE W KOMENTARZACH DO ROZDZIAŁÓW, OD TERAZ TAKIE KOMENTARZE ZOSTANĄ USUWANE - WPISZ SIĘ TUTAJ! :)

41 komentarzy:

 1. W takim razie korzystam z okazji i zapraszam do siebie :)
  http://love-fun-soul.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Dwa wampiry ..
  Jeden wilkołak ..
  Dwa duchy ..
  Dwa demony ..
  Dwie hybrydy ..
  Czarownica ..
  Człowiek .
  Człowiek o którego walczą te wszystkie rasy.
  11 innych sekretów do odkrycia.
  Powraca !
  http://the-story-is-just-beginning.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. MARCEL - NIEŚMIAŁY CHŁOPAK W OKULARACH, KTÓRY NIE JEST ZBYT LUBIANY W SWOJEJ SZKOLE. WYŚMIEWANY, KOMPROMITOWANY NA OCZACH WSZYSTKICH. SKRYWA TAJEMNICĘ. JEGO PRZESZŁOŚĆ JEST JEDNYM, BOLESNYM WSPOMNIENIEM.
  LIBBY - NAJPOPULARNIEJSZA DZIEWCZYNA W SZKOLE. NALEŻY DO ELITY. MA WSZYSTKO. PIENIĄDZE, UBRANIA, POPULARNOŚĆ. JEDNAK BRAKUJE JEJ NAJWAŻNIEJSZEGO, PRZEZ CO TAMTE RZECZY TRACĄ SENS. JEJ RODZICE, ZAPRACOWANI LUDZIE, MAŁO CO SPĘDZAJĄ CZAS W DOMU. WAŻNIEJSZA JEST PRACA.
  OBOJE SĄ W JAKIMŚ SENSIE NIESZCZĘŚLIWI. CZY ZMIENI COŚ SŁONECZNA HISZPANIA? POZNAJĄ TAM PRAWDZIWYCH PRZYJACIÓŁ I DOWIEDZĄ SIĘ O SOBIE WIĘCEJ, NIŻ KIEDYKOLWIEK MÓWIŁY PLOTKI.

  CHCESZ SIĘ DOWIEDZIEĆ WIĘCEJ O NIEZWYKŁEJ PRZYGODZIE LIBBY I MARCELA?
  LINK: http://libby-and-marcel-fanfiction.blogspot.com

  JEŻELI LUBISZ CZYTAĆ OPOWIEŚCI O MARCELU Z BEST SONG EVER LUB ZAWSZE CHCIAŁAŚ, TO ŚMIAŁO WCHODŹ! A NÓŻ CI SIĘ SPODOBA C:

  OdpowiedzUsuń
 4. Serdecznie zapraszam do siebie i przepraszam za spam:
  Czy wiecie jak to jest stracić najcenniejsze osoby ?
  Czy wiesz jak to jest trafić do domu dziecka w tak młodym wieku ?
  Czy wiesz jak to jest ,żyć ze świadomością ,że mordercy ,którzy zabili twoją rodzinę oraz znęcali się nad tobą ,w tym momencie pewnie bawią się w najlepsze ?
  Czy wiesz jak to jest chodzić kilka lat na terapię tylko po to ,aby zapomnieć ?
  Nie? A więc, zapraszam na historię dziewczyny ,która po przeżyciu koszmaru dzięki prawdziwej przyjaciółce wyszła na prostą. Lecz w jej ,życiu znów zapanuje chaos gdy wraz z przyjaciółką wyjedzie na wakacje do cioci do Londynu i postanowi w nim zamieszkać.
  Czy przeszłość powróci ?
  Czy postanowi się zemścić?
  Czy będzie się ukrywać ?
  Jaki wpływ na jej życie będą miały nowo poznane osoby?
  Czy zdradzi komuś co dokładnie stało się tamtego dnia ?
  Tego jeszcze nie wie , ale jest rzecz której jest pewna - Chce zapomnieć.
  http://oliviaandherworld.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. W wolnym czasie zapraszam do siebie :
  Ona.

  Młoda, zbuntowana i piękna dziewczyna, której została odebrana najbliższa rodzina. Mimo tego że jej rodzice byli bardzo bogaci, ona od dawna nie byłą szczęśliwa. Nie miała nikogo komu mogłaby się wygadać, kto by miał zawsze dla niej czas, kto by pocieszał ją w trudnych chwilach. Dzięki alkoholowi uciekała od problemów, lecz tym razem to on zasądził nad jej losem.
  On.
  Dziewiętnastoletni chłopak, który mieszka wraz z dwoma przyjaciółmi oraz siostrą. Po tym jak zamordowano jego rodziców postanowił się zemścić, odpłacając się tym samym. W końcu przyzwyczaił się do zabijania ludzi i zaczął na tym zarabiać. Stał się najniebezpieczniejszym, młodocianym mordercą.
  Co się stanie gdy się spotkają?
  Czy Jason zabije Brooklyn ?
  Jak potoczą się ich losy?
  http://this-is-my-life-brooklyn.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. Osiemnastoletnia dziewczyna , która nigdy nie miała łatwo . Kiedy miała szesnaście lat spowodowała wypadek , w którym straciła osoby na których jej zależało. Od tamtego czasu mieszkała z ciotką , ale gdy ukończyła pełnoletność wróciła do rodzinnego domu w Bradford. Kiedyś pełna energii dziewczyna , dziś zamknięta w sobie nastolatka . Jedyną osobą do której miała zaufania była przyjaciółka Jesy . W momencie, gdy poznaje JEGO jej życie zmienia się o 180 stopni. http://turn-back-timezaynmalik.blogspot.com/2013/11/prolog.html

  OdpowiedzUsuń
 7. Zapraszam do siebie, może i dopiero zaczynam, ale to nie ma znaczenia :)
  http://someone-like-you-527.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 8. Jeśli znajdziesz czas i chęci to zapraszam do siebie :)
  http://owiana-tajemnica.blogspot.com/

  Opowiadanie jest o mieście, którym rządzi jedna zasada „Albo zabijasz, albo jesteś zabijany”. Każda śmierć jest owiana tajemnicą, a ludzie nie dociekają jaki był jej powód. Jeśli ktoś ma jakieś „ale”, to zazwyczaj nie spotyka się go na drugi dzień w pracy, bądź w szkole. Wszystko jest tuszowane w sposób doskonały.
  W takim właśnie mieście mieszka trzech przyjaciół, o których zwykło się mówić "trzej muszkieterowie", których przeszłość tak samo tajemnicza jak ich przyszłość, do której wkrótce się doprowadzą.

  OdpowiedzUsuń
 9. Cześć ! Chciałam zareklamować nowo powstały Zbiór blogów, który prowadzę :D
  http://zbior-blogow.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 10. Nie zawsze wiemy kiedy otacza nas ktoś kto nie powinien pojawić się w naszym życiu, kto w ogóle nie powinien istnieć.

  Istnienie dobra i zła jest wyborem.

  Ludzie są pionkami w grze swojego losu.

  Przeciwnicy.

  Ciekawi dalszych zagrań losu.

  Ale są i Ci dla których "los" nie istnieje

  Wybierają swoje drogi i swoje zagrania tak aby to im pasowało.

  Przeznaczenie ? Czym ono tak na prawdę jest ?

  Zazwyczaj czeka ono tu za rogiem. Jakby było kieszonkowcem, dziwką albo sprzedawcą losów na loterię ; to jest najczęstsze wcielenia. Do drzwi naszego domu nigdy nie zapuka.

  Los współgra z Przeznaczeniem. Zrezygnowanie z niego nie daje możliwości uwolnienia się. Pozwala jedynie na chwilę odwrócić zainteresowanie. Zmienić bieg wydarzeń. Lecz nie znika na zawsze. Zawsze jest.

  Lottie i Leela są odważnymi i zawsze wiedzącymi czego chcą młodymi Agentkami FBI.

  Co przyniesie w takim razie dla nich Los i Przeznaczenie ?

  http://special-death-ff.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 11. Oto Ocenialnia z piekła rodem:
  http://ognista-ocenialnia.blogspot.com
  Zapraszam! ;)

  OdpowiedzUsuń
 12. Dwójka przyjaciół, w młodości wybiera się w podróż dookoła świata. Za ich przyjaźnią, tak naprawdę kryje się wielka miłość. Niestety na jego drodze pojawia się ktoś inny i ich drogi rozchodzą się. Po latach dzieci zaciekawione wspomnieniami, zapiskami również wyruszają w taką podróż, samotnie.
  Los chce, aby się poznali.
  > http://followyourheart-ff.blogspot.com/ zapraszam! :)x

  OdpowiedzUsuń
 13. Meg,która poznaje dawnego przyjaciela z piaskownicy traci dla niego głowę.A może on też?Lecz niestety nie jest jedynym chłopakiem który chcę być z Meg.Ale...Ale ten drugi,wstydzi się jej wyznać co czuję.Jak potoczą się dalsze losy?To dowiesz się czytając mojego bloga! :D http://kiss-you-one-direction-forever.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 14. Lottie i Leela są odważnymi i zawsze wiedzącymi czego chcą młodymi Agentkami FBI.

  Co przyniesie w takim razie dla nich Los i Przeznaczenie ?

  Czy Harry i Niall dokonają zemsty ?

  Zdążą uciec ?

  Tyle pytań tak mało odpowiedzi.

  http://special-death-ff.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 15. Historia trochę inna niż wszystkie.To nie typowe love story,bo główna bohaterka od zawsze nie miała łatwo a już napewno miłość nie sprawiła,że jest lepiej. Czy uda jej sie wypełnić misję i uratować chłopców przed zagrożeniem? Co sie stanie w międzyczasie i czy uczucie bardzo w tej misji namiesza? Przekonaj sie i przeczytaj MI6 & One Direction :)
  mywaytobehappy95.blogspot.com
  Syl xx

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nastąpiła zmiana adresu bloga..
   http://mi6andonedirection.blogspot.com
   Syl xx

   Usuń
 16. Zraniona dziewczyna. Uciekająca od przeszłości. Żyjąca nadzieją na lepsze jutro. Postanawia wyjechać. Rodzice wszystko jej opłacili,byle tylko zniknęła. Kiedyś ją kochali. Teraz kochają....pieniądze. Poznaje prawdziwych przyjaciół,swoich idoli...i piątkę chłopaków całkowicie różniących się od niej. A jednak. Zayn'a i Caroline coś do siebie przyciągała. Powraca niechciane uczucie. Miłość.

  Chcesz wiedzieć jak potoczy się dalszy los Caroline ?
  Zapraszam na

  http://love-forever-forever.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 17. Historia siedemnastoletniej Demi Lovato mogła by posłużyć za scenariusz hollywodzkiego filmu. Nie była by to jednak lekka komedia obyczajowa, a oparty na faktach dramat, który miejscami przypomina historię rodem z horroru. Cierpiąca na liczne zaburzenia psychiczne, uzależnienia i patologiczną relację z biologicznym ojciem, Demi udaje się wyjść na prostą. Po przebytym leczeniu, wracając do domu poznaje gwiazdę zespołu One Direction - Nialla Horana. To spotkanie na zawsze odmieni życie obojga z nich. Obdarzony wielkim sercem i chęcią zbawienia świata Niall będzie starał się pomóc nowo poznanej dziewczynie.

  Zapraszam do przeczytania ich historii:

  http://niallanddemi.blogspot.com

  xoxo
  Amy

  OdpowiedzUsuń
 18. Sorry za spam <3

  1d-believeinyourself.blogspot.com

  Z pozoru idealne życie. Pieniądze, wielki dom, wymarzony chłopak, niezawodne przyjaciółki. Mimo tego Madeline nie jest szczęśliwa. Egoistka? A może naprawdę czegoś jej brakuje. Jedno wydarzenie, jedno słowo za dużo i dziewczyna traci dom. Wyjazd do Londynu, a może ucieczka. Nowo poznane osoby. Wszystko z powrotem nabiera kolorowych barw. Ale nie na długo. Wypadek, gwałt, śmierć, rozpacz, udawany związek, zdrada. To za dużo jak na jedną osobę...
  Czy Madeline poradzi sobie z problemami, których zamiast ubywać przybywa? Czy wszystkie osoby z jej otoczenia są napewno szczere?
  -Nana Horan-

  OdpowiedzUsuń

 19. Sarah Smith to skromna i zamknięta w sobie nastolatka. Pewnego dnia w jej szkole pojawia się nowy nauczyciel języka angielskiego- cholernie przystojny Liam Payne. Czy dziewczyna da szanse miłości? Czy zmieni swoje nastawienie do ludzi? Zapraszam do czytania fanfiction mojego autorstwa.

  http://prohibited-love-fanfiction.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 20. Dwa Anioły.
  Anioł Światła & Anioł Ciemności.
  Razem naprzeciwko siebie.
  Jeden i drugi bardzo potężny.
  Jeden z mocą miłosną, drugi z ciemnością
  A ja?
  Jestem pomiędzy nimi i...
  kocham ich obu.


  ~~*~~


  Zapraszam na: Dark Angel


  Zwiastun

  OdpowiedzUsuń
 21. „ […] jakie to niesamowite, kiedy z każdym przejechanym metrem adrenalina skacze coraz wyżej. W podbrzuszu czujesz mrowienie, które potrafi doprowadzić do euforii. To tak, jakbyś się zakochał, ale ta miłość jest prawdziwa. Dobrze wiesz, że twój motor cię nie porzuci, a jeśli będziesz o niego dbał, to on san odwdzięczy się tym samym, tylko trochę w inny sposób. Zaufanie do maszyny jest niemalże naturalne, inaczej już na samym początku mógłbyś zrezygnować. Za każdym razem, kiedy jako pierwsza przekraczam linię mety, pomimo tego, że jest wielu zawodników, którzy mają zdecydowanie lepszy sprzęt ode mnie, czuję się, jakby jakaś część mnie chciała wyskoczyć i zacząć tańczyć wszystkie tańce szczęścia, jakie tylko istnieją. Każdy kolejny wyścig jest nowym marzeniem, z którego nie potrafię zrezygnować. Zawsze, gdy ktoś mówi, że nie mogę się ścigać, bo to niebezpieczne, to chciałabym mu wtedy zabrać coś najważniejszego, co udało się mu w całym życiu zdobyć i kazać funkcjonować bez tego. To tak, jakbyś stracił tlen, serce stanęło, a ludzie dookoła żądali, żebyś cały czas egzystował. […]” ~ Madeleine Davies (bohaterka mojego opowiadania)
  passion-is-my-life.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 22. Zapraszam C:
  http://crazy-mofos-potato.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 23. "Wspomnienia to odłamki duszy, pokazują, kim jeteśmy w rzeczywistości. Tracąc je, tracimy samych siebie".

  Zapraszam z całego serca na prolog :
  The-future-begins-today.blogspot.com

  Byłoby mi niezmiernie miło, gdybyś wypowiedziała się o nim w kilku słowach :33

  Pozdrawiam,
  Miy ♥

  OdpowiedzUsuń
 24. Cześć! Zapraszam Cię serdecznie na bloga destroy-the-evil.blogspot.com! Jest już 14 rozdziałów.


  https://www.youtube.com/watch?v=72kZPXgJWrY&hd=1


  Czy czułaś/eś się kiedyś tak, jakbyś nie miał swojego miejsca w życiu? Jakbyś nigdzie nie pasował? To trudne pytanie, bo i ludziom trudno jest się przyznać do samotności. Wbrew pozorom to uczucie może dotykać każdego człowieka. Jednym z nich jest Niall Horan. Dziwne? Nic bardziej mylnego. Wiecznie uśmiechnięty chłopak zaczyna czuć się wśród przyjaciół z zespołu obco ze względu na to, że nie ma swojej drugiej połówki. Ucieka gdzieś zupełnie daleko myślami podczas imprez, wychodzi z domu próbując nie być piątym kołem u wozu wśród zakochanych par. Wtedy właśnie poznaje ją. Wcale nie jest to historia rodem z bajki, o nie! Znajduje ją pobitą na chodniku pewnej nocy i ratuje od napastnika. Ale czy zdaje sobie sprawę z tego kim ona właściwie jest? Ani trochę. Lisa nie ma czym się chwalić. W końcu pani do towarzystwa to zajęcie wypierane ze społeczeństwa. Dramat jej życia nie polega jednak na braku kogoś, kto by ją zrozumiał. Ciągnie się już od dziecka, ale wspomnień nie można pozbyć się tak po prostu...

  OdpowiedzUsuń
 25. http://firstforbiddenlove.blogspot.com/

  Isabel to spokojna i nieśmiała dziewczyna, która nie wierzy w miłość. Jej życie zmienia się gdy poznaje swojego nauczyciela angielskiego. Zakochuje się w nim. Wie, że nic nie dzieje się bez przyczyny, ale sądzi, że jej życie się nie zmieni. Jest w błędzie. Na jej drodze staną przeszkody. Czasami szczęście może w mgnieniu oka zmienić się w koszmar...

  OdpowiedzUsuń
 26. Nowy zbiór opowiadań o One Direction! Zapraszam do zgłaszania

  swoich blogów : http://onedirectionseries.blogspot.com/

  Amy

  OdpowiedzUsuń
 27. http://upadla-i-lowcy.blogspot.com/

  Nie wyjaśnione morderstwa i porwania. Wszystko za sprawą świata paranormalnego. Rada wysyła Łowców ,aby złapali i zabili osobę odpowiedzialną za całe zamieszanie. Piątka chłopaków przyjmują zadanie z łatwością. Wszystkie tropy prowadzą do szkoły ,więc aby znaleźć sprawce zapisują sie na zajęcia. W czasie ich pobytu dzieją sie rzeczy nie wyjaśnione jednak sie nie poddają. Po kilku dniach znajdują Upadłą. Aby nie popełnić błędu zaczynają ją obserwować. Po zebraniu dowodów prowadzą ją do rady. Jednak to nie jej szukali. Upadła odwleka swój wyrok śmierci pomagając Łowcą. Między nią ,a jednym z Łowców coś rozkwita. Ma ona jednak więcej sekretów niż mogłoby sie zdawać. Nikt nie wie ,że pomaga im tylko ze względu na zemstę za wydarzenia z przeszłości spowodowane postacią Kierana. Morderstwa ,porwania ,tajemnice przeszłości ,kłamstwa , wojna i miłość.

  OdpowiedzUsuń
 28. [SPAM] Allison Collins w wieku dziewiętnastu lat dowiaduje się o tajemnicach, które do tej pory były przed nią dokładnie skrywane. Musi zmierzyć się z naprzyrodzoną częścią świata i zdecydować, po której stronie opowie się w wielkiej bitwie. W tym samym momencie do jej życia wkracza Zayn, który pokazuje jej zupełnie inną stronę Podziemi, natomiast ona zaczyna wzbudzać w nim ludzkie uczucia. Czy dwójka tak zupełnie różnych od siebie osób będzie w stanie zmienić bieg wydarzeń i zapobiec nadchodzącej Wielkiej Zagładzie?

  Serdecznie zapraszam na http://boundaries-of-darkness.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 29. http://last-first-kiss-blog.blogspot.com/
  http://youknow-my-name-but-not-my-story.blogspot.com/

  Zapraszam na moje blogi, Carrie

  OdpowiedzUsuń
 30. Projekt 'Blogujemy-współpracujemy'! :)
  Więcej w tym twitlongerze: http://tl.gd/n_1s1us6h :)
  Zapraszam i pozdrawiam x
  D. x

  OdpowiedzUsuń
 31. http://heartswithoutchains-harrystyles.blogspot.com/
  Zapraszam

  OdpowiedzUsuń
 32. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 33. http://dark-stalker-fanfiction.blogspot.com/


  "Każda miłość jest piękna."
  Ale... Czy aby na pewno?
  Czy warto cierpieć zarówno fizycznie, jak i psychicznie dla osoby, którą kochamy?
  Czy warto codziennie bandażować świeże rany, które na zawsze pozostawią blizny na ciele oraz sercu?
  Czy warto wysłuchiwać najgorszych przekleństw pod swoim adresem?
  Czy warto płakać w poduszkę nie mogąc ukazać swoich słabości światłu dziennemu?
  Czy warto rezygnować ze swoich marzeń i celów, by poświęcić się osobie, która ma nas za nic?
  Czy warto posiadać nadzieję, która pomimo największych absurdów była, jest i będzie?
  Nie wiem.
  Byłam zbyt młoda.
  Chciałam być wolna i niezależna.
  Pragnęłam spełnić swoje marzenia.
  Bolał mnie każdy cios, bolało każde złe słowo.
  Uciekłam.
  Stłumiłam łkające z tęsknoty serce.
  Zakryłam każdą widoczną bliznę.
  Zatraciłam się w wirze nauki i towarzyskich wypadów.
  Spaliłam wszystko, co przypominało o NIM.
  Zmieniłam miejsce zamieszkania oraz swój dotychczasowy wygląd.
  "Życie lubi płatać figle."
  A w jaki sposób?
  Dowiecie się sami.

  OdpowiedzUsuń
 34. - Zaw­sze będziesz mo­ja.. – mówi przyciskając mnie do swojej klatki piersiowej, splatając nasze dłonie.

  - A jeśli kiedyś zap­ragnę być z kimś innym? -pytam zerkając na jego. Wiedziałam, że tak się nigdy nie stanie. Nie dopuszczałam tej myśli do siebie. Ale chciałam znać jego odpowiedź.

  - Jeśli nap­rawdę będziesz te­go chciała, poz­wolę Ci odejść,ale zaw­sze będę o To­bie pa­miętał.. Jeżeli mam Cię od­dać to tyl­ko w ręce lep­sze niż moje Rose.. –dodał po czym złożył delikatny pocałunek na moich wargach.

  Zapraszam na http://goodbye-harry-styles-fanfiction.blogspot.com/

  <3

  OdpowiedzUsuń
 35. Trudno jest mówić o sprawach, które odcisnęły na nas swoje piętno z przeszłości.

  Alexandra Morgan - mądra i utalentowana blondynka o czekoladowych ochach i zabójczym charakterze.
  Znajdzie przyjaźń tam gdzie jej nie szukała, a ona przerodzić może się w nieopanowane, namiętne uczucie.
  Ta odpowiedzialna nastolatka, która zawsze była grzeczną choć czasami szaloną dziewczyną
  zmieni swoje życie przez głupią imprezę. Czy miesiąc rozłąki zmieni cokolwiek?
  Czy błękitnooki naprawdę potrafi kochać tak jak o tym mówi?

  Poznaj historię magicznej miłości, która zostanie niesprawiedliwie skończona. Czemu los tak chciał???

  ----> http://you-only-live-once.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 36. Zapraszam http://joshandwikistory.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 37. Hope i Lilly są najlepszymi przyjaciółkami i chociaż mają różne charaktery to dogadują się bez słów. Mają wspólne motto "chłopak do szczęścia jest niepotrzebny". Do czasu, bo jak już wiecie w każdym życiu nastolatki pojawia się "ten jedyny". To opowieść pełna humoru i gwarantujemy, że czytając ją na pewno nie będziecie się nudzić.

  http://inne-a-jednak-takie-same.blogspot.com/

  https://www.wattpad.com/story/53394225-inne-a-jednak-takie-same

  OdpowiedzUsuń
 38. Cześć!

  Fajnie, że powstało tu takie miejsce. :) Ze swojej strony chciałbym polecić stronę internetową pit online, na której znajdziecie bardzo dobre narzędzie do rozliczania deklaracji podatkowych z Urzędem Skarbowym.

  Pozdrawiam serdecznie,
  pitron

  OdpowiedzUsuń
 39. Witam serdecznie,
  Poszukujesz nowego mieszkania we Wrocławiu lub apartamentu w tym roku? Chciałbyś je zakupić, najlepiej z rynku pierwotnego? Koniecznie zobacz ofertę dewelopera pod adresem WWW: apartamentowiec wrocław.
  Na pewno znajdziesz coś dla siebie. :)

  OdpowiedzUsuń